(49 رای‌ها)

مواقعی وجود دارد که نیاز دارید کاربر فروشگاه اینترنتی شما بتواند متنی را تایپ و برایتان ارسال کند. برای افزودن فیلد سفارشی (جعبه متن) در فروشگاه ویرچومارت میتوانید از بخش فیلدهای سفارشی فروشگاه فیلد جدید ایجاد کنید و به راحتی آن فیلد را در هر محصولی که نیاز دارید به نمایش بگذارید.

 

(6 رای‌ها)

امروزه حضور در تجارت الکترونیک و فضای مجازی ضروری است.مقدمه ورود به این دنیای پر رقابت داشتن یک وبسایت حرفه ای و بین المللی میباشد. طراحی و پیاده سازی پروژه های نرم افزاری یکی از پیچیده ترین و در عین حال مهمترین فعالیت های مهندسی در علوم رایانه ای است. چرا که بستر سازی برای پاسخگویی به نیازمندی های اداری و اطلاعاتی در بخش های صنعتی و خدماتی تنها با استفاده از سیستم های نرم افزاری مقدور است که بر اساس الگوهای هدفمند و منطبق با اصول صحیح علمی طراحی شده باشند. چنین سیستمی با اتکا به شناخت صحیح از ویژگی های نظام مدیریتی خود و طراحی شیوه های علمی دسترسی به پاسخ نیاز ، قادر است در کوتاه ترین فرصت و با کمترین هزینه خواسته های اطلاعاتی کاربران را بر طرف کند و بر عکس سیستم های نرم افزاری غیر هدفمند و یا طراحی شده بر مبنای شناخت ناقص از نیازمندی های کاربران ، علاوه بر طولانی شدن دوره دسترسی به اطلاعات موجب دور ریز منابع و نیز سرمایه گذاری های غیر موثر خواهد شد که خود ریسک موفقیت در اجرای طرح های صنعتی و خدماتی را افزایش می دهد. شرکت مهر ارقام رایانه با یک دهه سابقه در طراحی ، پیاده سازی و پردازش سیستم های هدفمند و موثر نرم افزاری ابزار موفقیت بنگاه های صنعتی و خدماتی را در اجرای نظام های اداری و اطلاعاتی رایانه ای فراهم کرده است. این شرکت با در اختیار گرفتن توانمندی ها و خلاقیت های گروهی از متخصصین نرم افزار کشور در زمینه های مختلف شامل نرم افزارهای کاربردی و اداری ، بانک های اطلاعاتی ، طراحی صفحات وب ، طراحی و پیاده سازی نرم افزار های چند رسانه ای (مالتی مدیا) تلاش کرده است تا با در نظر گرفتن روند رو به رشد اطلاعات و نیز تغییرات نیازمندی های کاربران ، نرم افزارهایی مطابق با شرایط هر سیستم و با قابلیت انطباق با شرایط جدید طراحی و در اختیار نظام های مدیریتی قرار دهد. تفکر علمی توأم با نیروی جوان متخصصین این شرکت ، توان بالایی از طراحی نرم افزارهای جدید را در اختیار مهر ارقام رایانه قرار داده است.

(2 رای‌ها)

دبیر سابق شورای امنیت ملی به عنوان سخنران ویژه هجدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری، روند دستاوردهای مذاکرات هسته ای طی سالهای 1386 تا 1392 را تشریح کرد.

(6 رای‌ها)

اميدوارم مساله رد صلاحيت اصلاح طلبان از طريق گفتگو و رايزني حل شود تا اکثريت جامعه و سلايق مختلف بتوانند در انتخابات حضور فعالي داشته باشند.

(3 رای‌ها)

در حاليکه خودروسازان تقاضاي افزايش قيمت محصولاتشان را دارند، در بازار قيمت ها هر هر روز با کاهش بيشتر روبرو مي شود.در حاليکه خودروسازان تقاضاي افزايش قيمت محصولاتشان را دارند، در بازار قيمت ها هر هر روز با

(7 رای‌ها)

پخش خبر مریضی محمدرضا شجریان از برنامه تلویزیونی 20:30 و همچنین عیادت حسین فریدون و وزیر بهداشت از این هنرمند به نظر می رسد که راه را برای پایان ممنوع الکاری شجریان را باز می کند.

فرم

تماس

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

ایمیل: info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

نقشه

بالا