چگونه كسب و كار آنلاين راه‌اندازى كنيد

در دنياى امروز فناورى نفوذ زيادى در جوامع پیدا کرده و ما شاهد بروز و ظهور روشهاى نوين زندگى و كسب و كار در اقصى نقاط دنيا هستيم.

نتيجه این نفوذ ايجاد ارتباط بين ملتها در فضاى مجازى و حذف هر گونه مرز و محدوديت است. بشر امروزى تصور دنياى بدون ارتباطات و تكنولوژى را غيرممكن و دشوار مى‌داند زیرا پيشرفت فناورى اطلاعات زمينه تحول در عرصه‌هاى مختلف فرهنگى، اطلاع‌رسانى و تجارت را فراهم کرده است. همچنين دولتهاى متعددى با تدوين برنامه‌هاى راهبردى از اين فرصت براى توسعه كشورشان بهره گرفتند و زندگى نوينى را با روشهاى نوين فناورى در جامعه خود ايجاد کردند.

راه‌اندازی کسب و کار آنلاین در ایران

کسب و کار آنلاین در ایرانايران به عنوان كشورى داراى نيروى انسانى جوان و متخصص كه براى ايجاد فرصت شغلى با محدوديتهاى مالى رو به رو است بايد بیش از پیش اين فرصت را مغتنم بشمارد. ایران باید با تدوين برنامه‌هاى بلند مدت كسب و كار آنلاين، با تشويق جوانان فضاى مناسب و رقابتى براى ورود به اين عرصه را ایجاد كند. نيروى جوان جوياى شغل و علاقه‌مند به دنياى فناورى اطلاعات با توجه به محدوديتهاى سرمايه‌اى براى ايجاد شغل مي‌تواند گرايش فراوانى به راه‌اندازى يك كسب و كار اينترنتى داشته باشد به شرط آن كه با قوانين دست و پا گير و زائد، سدى در مسير فعاليت و كسب و كارشان به وجود نياورند.

 

برای خواندن متن این مقاله اینجا را کلیک کنید.

 

 

خواندن 572 دفعه

نظر دادن

فرم

تماس

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

ایمیل: info[at]mehrargham.com

تلفن: 2188530752 98+

فکس: 2188511721 98+

کدپستی: 1531745818

نقشه

بالا